Waar ik vroeger vooral veel thee dronk is dat de laatste jaren omgeslagen naar koffie. Thuis dronken we vaak 'Engelse' thee, oftwel thee met een beetje melk. Maar op een gegeven moment stopten we daarmee, geen idee waarom eigenlijk. Maar goed, zolang ik weet drinken we thuis veel én vaak thee. De theepot stond en staat bijna altijd vol op tafel en het is dan ook het eerste wat ik pak als ik thuis kom bij mijn ouders.
Maar de laatste jaren is daar koffie bijgekomen. In het begin snapte ik niet wat iedereen er toch zo lekker aan vond, maar na een schep suiker kon ik het meer waarderen. Door de jaren heen is de suiker verdwenen. Wat gebleven is is de melk. Zwarte koffie drink ik op, maar van een cappuccino geniet ik. En voor een goede cappuccino heb je een goede mok nodig. Althans, dat vind ik. Zo eentje die je lekker vol kunt gieten en die je niet in één slok op hebt. Daarom maakte ik een collage met mokken die mij ideaal lijken voor een goede en lekker cappuccino.
Welke mok is jouw favoriet?
Je bent niet ingelogd! LOG IN of MAAK EEN ACCOUNT AAN om ook te reageren zonder dat we je reactie eerst keuren. Reageren zonder
Er zijn nog geen reacties geplaatst.